Części używane

Posiadanie auta wiąże się z koniecznością okresowych lub nagłych przeglądów i napraw, które niestety kosztują. Nie zawsze właściciel może sobie pozwolić na zakup nowej części do samochodu, która jest niezbędna do tego, aby dalej mógł jeździć samochodem. W takim i wielu innych przypadkach warto kupić części używane, ale tylko ze sprawdzonego źródła - takowe można znaleźć w naszej autoryzowanej stacji demontażu z siedzibą w Kostrzycy, prowadzimy również sprzedaż internetową oraz telefoniczną. Swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo w tym takie miasta jak  Jelenia Góra, Wałbrzych czy Zgorzelec. 

Nowy nie zawsze znaczy lepszy, nawet jeśli chodzi o części samochodowe. Oryginalne części używane są częściej wybierane przez serwisy samochodowe gdyż ich jakość jest zdecydowanie lepsza niż jakość części nowych. Zakup używanych części samochodowych może być bardziej korzystny dla portfela.

Części używane mają przystępną cenę, są łatwo dostępne i większość z nich jest sprawdzona przed demontażem. Ponadto ich wtórny zakup jest korzystny dla środowiska. Nie ma zatem co się wzbraniać przed nimi  i jak jest potrzeba oraz okazja do zaoszczędzenia pieniędzy, postawić na części używane!

Wałbrzych, Zgorzelec, Jelenia Góra do tych miejscowości sprzedajemy najwięcej używanych części.

Firma Simar to w pełni profesjonalna stacja demontażu pojazdów z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Oznacza to, że posiadamy wszelki niezbędny do przeprowadzenia tego procesu sprzęt oraz odpowiednio wyszkolony personel, dzięki czemu wszelkie pozyskiwane części używane są doskonałej jakości i w idealnym stanie. Do kasacji przyjmujemy pojazdy wszystkich typów od moto rowerów po ciężkie auta budowlane czy autobusy. Naszym głównym punktem odbioru aut są takie miasta jak Wałbrzych, Jelenia Góra i Zgorzelec. Zanim zdemontujemy pojazd, czyścimy i sprawdzamy wszystkie jego elementy i układy. Dzięki temu szybko możemy sprawdzić, które z części mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat kolejnym właścicielom, stawiających na sprawdzone i niedrogie części używane.

Doskonale znamy się na sprzęcie samochodowym, dlatego wszystkie będące w naszej ofercie części używane, wcześniej precyzyjnie sprawdzamy, aby klient otrzymał dokładnie to, czego szuka. To ważne, ponieważ dla nas liczy się komfort i poczucie bezpieczeństwa klienta, który tylko będąc zadowolonym, zechce do nas powrócić po kolejne części używane. A dajemy ku temu wiele możliwości, gdyż działamy w kilku miastach jak Wałbrzych, Jelenia Góra i Zgorzelec.

Jakie części używane oferujemy?

Demontujemy kompletne auta i staramy się z nich zabierać wszystko, co jest warte uwagi oraz sprawne. Oznacza to, że klienci znajdą u nas zarówno części używanie mechaniczne, jak i części używane blacharskie. Warto zgłosić się do nas i zapytać, czy mamy na stanie konkretne części używane.

Zakup nowych części samochodowych na rynku wtórnym może wydawać się dobrą okazją, ale często mogą być wadliwe lub po prostu nie pasować do Twojej marki i modelu, tak jak oryginalna część od producenta. Części na rynku wtórnym nie muszą spełniać standardów wydajności i jakości, jakie mają części używane. Złomowiska są doskonałym źródłem niedrogich i tym samym oryginalnych części używanych, które bez problemu pasują do danego samochodu, ciężarówki, czy SUV-a. Można nawet znaleźć uratowane części używane, które są objęte gwarancją, jeśli są wadliwe.

Naszą rejon działalności obejmuje takie miasta jak Zgorzelec, Wałbrzych oraz Jeleniej Góra. W każdej z tych miejscowości dokładamy starań, aby oferowane przez nas części używane mogły posłużyć kolejnym właścicielom jeszcze przez wiele lat. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.