Skład Opału

Jako firma z doświadczeniem stosujemy się do zasady, że klient zawsze powinien otrzymywać towar najwyższej jakości. Oznacza to, że dokładamy wszelkich starań, aby przechowywany o nas węgiel był zawsze w idealnym stanie. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż węgla ze względu na różną granulację i fakt, że opał ten sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych piecach.

Wałbrzych, Zgorzelec, Lubań, Kamienna Góra, Jelenia Góra i okolice – tutaj działamy

Nasz skład opału swoją ofertę kieruje do mieszkańców miast takich, jak Wałbrzych, Lubań, Zgorzelec, Kamienna Góra, i Jelenia Góra i właśnie tam staramy się dostarczać klientom węgiel, który będzie im służył najlepiej. Co to znaczy? Decydując się na opał od nas, klient ma pewność, że jego piec pozostanie w dobrym stanie przez długi czas użytkowania. Ponadto ze względu na wysoką jakość opału, jaki sprzedajemy:

    • do atmosfery emitowanych jest zdecydowanie mniej zanieczyszczeń,
    • w kotłach powstają mniejsze ilości osadów,
    • po spaleniu opału pozostaje niewiele popiołu,
    • węgiel spala się wolniej, co przekłada się na ekonomiczność.

Bardzo istotna jest kaloryczność węgla, której nie zakłamujemy, oferując państwu towar opatrzony rzetelną informacją. Warto też pamiętać, że ważna jest niska spiekalność paliwa. To właśnie dzięki brakowi skłonności do zbijania się węgla w większą całość piece są lepiej chronione przed zablokowaniem. Wszystkie te i wiele innych pozytywnych cech łączy w sobie węgiel, który sprowadzamy z polski i z innych państw, w których jest on dostępny.

Jak wygląda nasz skład opału?

Warto pamiętać, że skład opału to nie tylko sam węgiel, ale także odpowiednio przygotowane magazyny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, sprzedajemy jedynie towar suchy, który składujemy w profesjonalnie do tego przygotowanym miejscu, co oznacza, że jest ono właściwie wysuszone i pozbawione zanieczyszczeń. Ponadto są to magazyny o odpowiedniej wielości i właściwie zabezpieczone, aby sprzedaż opalu w postaci suchego węgla była możliwa przez cały rok, a nie tylko w sezonie grzewczym.